Otázka:
Jaké faktory ovlivňují produkci Crema v espressu?
alexander
2016-06-01 23:51:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Potřebuji více krému na espresso. Jaké jsou hlavní faktory, které stojí za výrobou pěny při přípravě espressa?

Zábavný krém (nebo pseudo-krém), skutečnost - obyčejná automatická kapaná káva z běžných zdrojů kávy může produkovat obrovské množství (pseudo) krémy, pokud je pouze vložena do mixéru. Zapomněl jsem do ledové kávy přidat cukr, než vychladla, a tak jsem ji namočil do mixéru, aby do ní zamíchal cukr, místo aby dlouho míchal. Pěnivý, pěnivý, poměrně stabilní krém na maximum. Teď to dělám schválně ;-)
Jeden odpovědět:
MTSan
2016-06-02 16:11:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tímto kopíruji velmi pěkné prohlášení ze závěru průzkumného dokumentu Illy &a Navariniho:


Většina údajů uvedených v této recenzi může naznačovat, že espresso vaření lze popsat jako „rychlý způsob přenosu oxidu uhličitého z pražené a mleté ​​kávy do malého šálku pomocí horké vody pod tlakem“. To pak vede ke skutečnostem, že u kávy espresso musí být oxid uhličitý:

  • generován pražením

  • udržován v fazole řádným zabalením

  • udržované v mleté ​​kávě

  • solubilizované ve vodě

  • uvolněno do nápoje.

V tomto rámci mají prohlášení jako „jakákoli chyba při mletí nebo v prosakování, při teplotě nebo úrovni extrakce, okamžitý účinek na odsuzováno barvou, strukturou a stálostí pěny “nebo„ pěna je podpisem dobře připraveného espressa “lze dobře odůvodnit. Ve skutečnosti je objem pěny, vytrvalost a konzistence důsledkem obsahu oxidu uhličitého původně přítomného v kávě. Kromě důležitosti oxidu uhličitého v kávové pěně espresso věříme, že oxid uhličitý může hrát roli i z hlediska chuti.


Proto; musíte najít čerstvé pěkné fazole Arabica, správně je pražit, odplyňovat po správnou dobu, dobře je rozdrtit, vhodně vyluhovat slušnou vodou hned po rozemletí.


Poznámka: Informace o použití perkolace ve vědeckých pracích najdete v této diskusi. Jednoduše to znamená vařit .Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 3.0, pod kterou je distribuován.
Loading...